ПОШТА

info@stek.pl.ua

ТЕЛЕФОН

(067) 40-7777-1

(098)40-7777-1

(097)40-7777-1

Для виробництва пружин пускають в хід пружинну сталь. При прийманні пружини проводять перевірку на твердість і на пружність. Спосіб перевірки зобов'язаний, по можливості, наближатися до практичних умов роботи пружин (розтягнення, стиснення або звивина). Пружини, виготовлені з термічно обробленого дроту, проходять допоміжний відпуск при температурі 250-320 ° для зняття внутрішніх напружень, що утворилися при їх виробництві, і для збільшення пружних якостей дроту.

Відпуск пружин набагато краще за все виготовляти в селітрових або ж лужних ваннах протягом 5-10 хв., Виходячи з перетину який був використаний. При відпустці в нафтових або електро печах слід особливу увагу звертати на мірність нагріву. Пора відпуску в даних печах 20-40 хвилин

Пружини, виготовлені з обпаленої сталі, піддають гарту і відпуску. У разі виробництва пружин з дроту діаметром найбільш б мм перед загартуванням виготовляють високий відпуск при температурі 670- 7200 для знищення наклепу, з'явився результатом морозної навивки. Пружини, навиті на гаряче, перед загартуванням проходять нормалізацію. Для нагрівання під загартування пружини поміщають в камерні печі мулу соляні ванни, нагріті до необхідної температури.

Щоб уникнути деформації пружини великих обсягів нагрівають в особливому пристрої. Невеликі пружини в піч завантажують на протвині. Експозиція в печі повинна бути мінімальна - для уникнення окислення і зневуглецювання. Для скорочення часу присутності в печі невеликі пружини кладуть на спочатку нагрітий протвень. При недоступності в печі захисної атмосфери пружини упаковують в ізолюючу середу або ж ж закидають в піч невеликі числа деревного вугілля.

Освіжають пружини в маслі. Освіжати пружини в воді, щоб уникнути виходи в світ тріщин не рекомендовано. У разі потреби гарту у воді витримка повинна бути не більше 1-З сек, з подальшим заморожуванням в маслі.

Перед відпуском пружини чистять від масла промиванням в содовому розчині або ж ретельним протиранням в тирсі. Не віддалене з пружин масло при відпустці спалахує і змінює обставини відпуску, власне призводить до нерівномірного нагрівання і заниженою твердості. Температура відпуску З00-420 градусів. Відпал крайніх витків виконується в свинцевій ванні або ж на точила при їх заправці. Солідні пружини перед відпуском одягають на труби для знищення викривлення. Слід звернути увагу на поверхню яка була використана, що йде для виробництва пружин. Ризики, волосовини і інші недоліки ведуть до утворення тріщин, а зневуглецьований шар - до скорочення пружних якостей пружини

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг0.00(0 Голосів)

ПРУЖИНИ СТИСНЕННЯ

ПРУЖИНИ РОЗТЯГНЕННЯ

ПРУЖИНИ ТАРІЛЧАСТІ

ПРУЖИНИ КРУЧЕННЯ