ПОШТА

info@stek.pl.ua

ТЕЛЕФОН

(067) 40-7777-1

(098)40-7777-1

(097)40-7777-1

ТОВ «Федерн Трейд» - спеціалізоване підприємство по виготовленню пружинної продукції для всіх галузей промисловості.

Наша компанія дорожить своїм ім'ям і репутацією надійного партнера, ми постійно розвиваємося, намагаючись відповідати найсуворішим вимогам наших клієнтів. Ми завжди відкриті для ділового партнерства і встановлення довгострокових і взаємовигідних відносин.

Пружини

Спеціалізація підприємства - виготовлення пружин і пружинних виробів холодної та гарячої навивки будь-яких розмірів і складності.
Сучасне обладнання підприємства дозволяє виробництво пружин діаметром від 0,2 мм до 50 мм включно. Основна спеціалізація підприємства - пружини для сільгосптехніки, пружини стиснення, пружини розтягування, пружини кручення і тарілчасті пружини.

Пружини можуть бути виготовлені як за діючими стандартами, так і за зразками і кресленнями замовника. Обсяг мінімальної партії не обмежений.

Також наша компанія реалізує пружинний дріт зі складу в Полтаві.

Компанія «Федерн Трейд» виготовляє і реалізує великий спектр запчастин до сільгосптехніки. У наших каталогах є всі необхідні запчастини до сільгосптехніки.

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Рейтинг4.33(3 Голосів)

ПРУЖИНИ СТИСНЕННЯ

ПРУЖИНИ РОЗТЯГНЕННЯ

ПРУЖИНИ ТАРІЛЧАСТІ

ПРУЖИНИ КРУЧЕННЯ

КОМПАНІЯ «ФЕДЕРН ТРЕЙД»

Виготовляє та реалізує великий спектр запчастин до сільгосптехніки. В наших каталогах є всі необхідні запчастини до сільгосптехніки.

ТОВ «ФЕДЕРН ТРЕЙД»

Спеціалізоване підприємство по виготовленню пружинної продукції для всіх галузей промисловості. Наша компанія дорожить своїм им'ям та репутацією надійного партнера, ми постійно розвиваємося, намагаючись відповідати найсуворішим вимогам наших клієнтів. Ми завжди відкриті для ділового партнерства та встановлення довгострокових та взаємовигідних відносин.